اطلاعیه‌ها
تصاویر و ویدیوها

[huge_it_videogallery id="2"]
تماس باما


شعار و بیانیه مأموریت

شعار ریاست تحصیلات تکمیلی ابن سینا

دانایی بیشتر، توانایی بیشتر

بیانیه مأموریت ریاست تحصیلات تکمیلی ابن سینا

مأموریت اصلی ریاست تحصیلات تکمیلی دانشگاه ابن سینا، ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در سطح ملی و منطقه­ای است و اولویت فعالیت­هایش متمرکز در عرصه تحصیلات تکمیلی (مقطع ماستری و در درازمدت، مقطع دکتری) در رشته‌های گوناگون است.

با توجه به تأکید ریاست تحصیلات تکمیلی ابن سینا بر ایجاد ارزش برای کلیه ذی­نفعان، مأموریت­ دیگر  این نهاد بهبود ارتقای علمی، آموزشی و پژوهشی کادر علمی و تقویت روحیه خلاقیت و ابتکار در میان کارکنان است تا بدان وسیله بتواند زمینه تحصیلات با کیفیت را برای کلیه داوطلبان تحصیل فراهم آورد.

ریاست تحصیلات تکمیلی با تأکید بر افزایش سطح دانش و بهبود کیفیت در تحصیلات عالی محصلین کشور،  به عنوان یک نهاد مفید در سطح ملی و منطقه­ای فعالیت می­کند و نهادهای علمی با کیفیت را نیز همکار خویش پنداشته و در زمینه هماهنگی و همکاری با آن­ها تلاش می­کند.  

مأموریت Mission)   نشان دهنده فلسفه وجودی یک سازمان است و  در واقع پاسخ به این سوال است که سازمن در چه فعالیت­های مشغول است؟ اما بیانیه مأموریت توضیح فعالیت­های است که سازمان در آن مشغول می­باشد.

ذی­نفعان به افرادی اطلاق می­گردد که در داخل و یا خارج از سازمان در حیطه مسئولیت­ها و وظایف یک سازمان قرار داشته و یا از آن منتفع گردیده و  یا تحت تأثیر نتایج مثبت و یا منفی فعالیت­های سازمان قرار می­گیرند.