اطلاعیه‌ها
تصاویر و ویدیوها

[huge_it_videogallery id="2"]
تماس باما


دیپارتمنت انگلیسی

زبان انگلیسی:

در بخش زبان انگلیسی در سه پریود زمانی  کوتاه مدت( سه ماه)، میان مدت( شش ماه)، و بلند مدت ( یک ساله) با حضور اساتید ورزیده و اکادمیک برنامه‌های خود را دنبال می‌کند.

الف. برنامه کوتاه‌مدت شامل سه‌ماه آمادگی امتحان تافل و ایلتس، است که این برنامه برای کسانی طرح ریزی و تدریس می شود که می خواهد در امتحانات رسمی تافل و ایلتس شرکت کنند از مهارت های درست جواب دادن سوالات برخوردار نیستند.

ب. برنامه میان مدت تحت عنوان (step by step). این برنامه برای کسانی است که وقت کافی برای سپری کردن برنامه یک ساله را ندارند و می خواهند انگلیسی مورد نیاز را در مدت‌زمان نسبتا کم تر فرا گیرند. هدف اصلی این برنامه آماده‌کردن زبان آموزان برای آزمون های تافل و ایلتس است. بنابراین، روی چهار مهارت اصلی یعنی خواندن، نوشتن، گوش‌دادن و صحبت کردن توجه خاص صورت می گیرد. این برنامه روزانه دو ساعت توسط دو آموزگار تدریس می شودد.

ج. برنامه یک‌ساله زبان انگلیسی تحت عنوان (Academic Studies Program) برای کسانی تدوین و برنامه ریزی شده است که وقت کافی برای فراگیری زبان انگلیسی دارند. در این برنامه روی مهارت آکادمیک کار می شود. مثلا، برای هر مهارت یک کتاب مخصوص در نظر گرفته شده است و هر بخش با همکاری استادانی که در متخصص در آن بخش ارائه می‌شود. این برنامه روزانه یک ساعت و پانزده دقیقه تدریس می شود. در این بخش سعی بر این است تا از جدیدترین متودهای تدریسی و کتاب‌های معیاری و استاندارد استفاده گردد.